Byt s dvoma loggiami pri Mlynskom náhone, Staré mesto, Košice

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Tyršovo nábrežie
Počet izieb
1
Rozloha
40 m2
Poschodie
1. z 13.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
2 x Loggia
Materiál
Panel
84 000 €
Predané 17.09.2020

V ponuke väčší 1 izbový byt na ulici Tyršovo nábrežie – Košice, Staré mesto. Byt je v pôvodnom stave s 2 loggiami a zaujímavým výhľadom. Je ideálny pre ľudí, ktorí si chcú zrekonštruovať byt podľa seba a bývať v centre mesta.

 

Základné informácie: Väčší 1 izbový byt má 40 m2 plus 8 m2 je plocha loggií. Nachádza sa na regulárnom 1. poschodí z 13, v bytovom dome sú dva výťahy (jeden je nákladný a jeden osobný). Byt má dve loggie orientované na západ a jednu pivnicu. Dispozícia bytu je – izba, kuchyňa, kúpeľňa, wc a chodba. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami.

 

Bytový dom je zateplený, má novú bránu, rekonštruované spoločné priestory a dva nové výťahy. Energetický certifikát budovy je B.

 

Prednosti bytu sú jeho stav a poloha. Vďaka pôvodnému stavu bytu sa môžete pustiť do kompletnej rekonštrukcie od podlahy. Môžete dokonca aj zväčšiť byt o loggiu. Na širokej chodbe je možné zabudovať vstavané skrine. Alebo môžete byt dispozične zmeniť na 1,5 izbový byt. Poloha bytu je výnimočná v tom, že to máte blízko prakticky všade. Či už potrebujete zájsť do mesta, na nákupy alebo sa prejsť do parku, všetko máte do dvoch zastávok autobusom alebo 3 minúty kolobežkou. Vďaka svojej polohe je vhodný aj na dlhodobý alebo krátkodobý prenájom.

 

Byt je možné kúpiť aj prostredníctvom hypotekárného úveru.

Lokalita: Z okna vidíte Mlynský náhon, v okolí bytového domu je veľa zelene a miest na prechádzku a oddych. V okolí je viacero reštaurácií, kaviarní, špecializovaných obchodov (bio potraviny) a veľa iného. Do 5 minút pešou chôdzou je aj Jumbo centrum, Komenského ulica či Čížik. MHD zastávka je prakticky pred bytom a spojenie máte naozaj s celým mestom.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Tyršovo nábrežie
Počet izieb
1
Rozloha
40 m2
Poschodie
1. z 13.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
2 x Loggia
Materiál
Panel
84 000 €
Predané 17.09.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím