Budova vhodná na podnikanie aj bývanie blízko centra

Obec
Vranov nad Topľou
Ulica
M.R.Štefánika
Rozloha
487 m2
Stav domu
pôvodný stav
Rozloha pozemku
1274 m2
320 000 €

 

V predaji budova blízkosti centra mesta, ktorá je vhodná na podnikanie aj bývanie. Budova sa nachádza na ulici M.R. Štefánika približne 700 m od centra mesta. Budova stojí na pozemku, kde je dostatok priestoru na parkovanie alebo postavenie ďalšej nehnuteľnosti.

 

Budova je v pôvodnom stave, postavená z kvalitných materiálov. Je postavená na základoch z kameňa, murivo je pálená tehla a strecha je pozinkovaný plech. Budova je napojená na všetky inžinierske siete plus studňu. Vykurovanie je centrálne plynovým kotlom. Budova má tri podlažia s celkovou úžitkovou plochou 487 m2.

 

Prízemie má rozlohu 183 m2 a je rozdelené na 2 väčšie miestnosti, 4 menšie sklady, garáž, do ktorej dá sa vojsť autom z dvora a sociálne zariadenie. Prízemie má nižšie stropy (2,2 m), nachádza sa tam aj plynový kotol, ktorý vykuruje celú budovu.

 

1. poschodie má rozlohu 175 m2 a je rozdelené na 7 miestností, chodbu a sociálne zariadenie. Na prvé poschodie sa dá dostať cez tri samostatné vchody.

 

2. poschodie má rozlohu 129 m2 a je rozdelené na 2 samostatné miestnosti, jedná má výstup na balkón, ďalej 2 sklady v podstrešných priestoroch a sociálne zariadenia.

 

 

Pozemok, na ktorom je postavená budova, má rozlohu 1274 m2 a je oplotený so vstupom priamo z cesty. Na pozemku je možné vytvoriť viacero parkovacích miest, priestor pre posedenie či vonkajšiu terasu. Vďaka šírke a rozlohe pozemku je možné na ňom postaviť ďalšiu budovu – prevádzku alebo aj rodinný dom.  

 

Do budovy sa dá vstúpiť cez viacero vchodov, a preto je ideálna na podnikateľské účely s jednou alebo viacerými prevádzkami, či na podnikateľské centrum. Vhodná je tiež ako poliklinika, sídlo pre firmy ako predajňa, reštaurácia či aj ako predškolské zariadenie. Hoci je budova v pôvodnom stave a vyžaduje si kompletnú rekonštrukciu, má veľký potenciál využitia vďaka svojej rozlohe, polohe a tiež pozemku.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

Obec
Vranov nad Topľou
Ulica
M.R.Štefánika
Rozloha
487 m2
Stav domu
pôvodný stav
Rozloha pozemku
1274 m2
320 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím