Budova bývalej základnej školy, Jasov, Košice - okolie

Obec
Jasov
Mestská časť
Košice - okolie
Rozloha
474 m2
Materiál
tehla so železobetónovými doskami
Rozloha pozemku
3017 m2
176 000 €

 

Predávame budovu bývalej základnej školy v obci Jasov, Košice - okolie. Je to výhodná investičná príležitosť. Vhodná na podnikateľský zámer ako napríklad domov sociálnych služieb, byty či výroba. Vďaka väčšiemu pozemku viete dostavať ďalšie budovy, či využiť priestor pre budúcich nájomníkov.

 

Základné informácie: Budova je pôvodnom stave zo šesťdesiatych rokov 20. storočia. Konštrukčne je postavená z tehly so železobetónovými doskami. Veľkým plusom sú 3,5 m vysoké stropy. Na budove sa už uskutočnili niektoré rekonštrukčné práce. Budova má novú plechovú strechu, nové plastové okná v každej miestnosti. Objekt je vyprataný, začali sa ťahať nové elektrické rozvody. Celková úžitková plocha budovy (bez schodísk) je 474 m2. Plocha prízemia je 211 m2, prvého poschodia je 206 m2 a suterénu 57 m2. Vykurovanie je pecou na tuhé palivo.

 

Prízemie a prvé poschodie sú rozdelené podobne. Veľká prepojená miestnosť s viacerými oknami orientovaná na východ. Kancelária, sklady a zázemie sú na západnej strane budovy. Suterén je rozdelený na dve časti s dvoma vstupmi z prízemia. V jednej časti je kotol, druhá slúžila ako sklad.

 

Pozemok, na ktorom je postavená budova, má rozlohu 3017 m2 a je mierne svahovitý. Má inžinierske siete (vodovodná, kanalizačná a elektrická prípojka), má studňu a je oplotený zo všetkých strán. Nachádza sa na konci slepej ulice, kde susedí s políciou (z pozemku nezmizla ani jedna tehla či kus železa).

 

Možnosti využitia:

Domov sociálnych služieb

Ideálne miesto pre tento účel. Jasov je vzdialený 35 min od mesta Košice a je obkolesený nádhernou prírodou Slovenského Rudohoria. Má všetku potrebnú občiansku vybavenosť, SAD spojenie s Košicami a Moldavou n. Bodvou. V obci sa takéto zariadenie zatiaľ nenachádza. Možnosť dobudovať ďalšie budovy na pozemku v prednej časti a zázemie v zadnej časti.

 

Bytový dom

Možnosť prebudovania budovy na dom s bytovými jednotkami. Pri tejto predajnej cene dnes neviete postaviť hrubú stavbu tejto rozlohy. V budove sa dajú vytvoriť nádherné byty s vysokými stropmi. V prednej časti pozemku sa dá postaviť ešte jedna budova s bytovými jednotkami. Parkovacie miesta môžu byť na konci pozemku.

 

Výroba

V budove sa dá zriadiť aj ľahká výroba z dreva, plastu či šitie. Vďaka vysokým stropom sa vám sem zmestia aj vyššie stroje. Veľké miestnosti dávajú možnosť vytvoriť open space pracovný priestor.

 

Budova má veľký potenciál a dobrú cenu. Vďaka svojej dispozícií a vysokým stropom ponúka jedinečné možnosti využitia. Viac informácií o budove či jej využití vám rad predstavím na obhliadke.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Jasov
Mestská časť
Košice - okolie
Rozloha
474 m2
Materiál
tehla so železobetónovými doskami
Rozloha pozemku
3017 m2
176 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím