2-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe Veža Euphoria

Rezervované ve_.jpg
Galéria bytu
Obec
Košice
Mestská časť
Sídlisko KVP
Ulica
Wuppertálska
Počet izieb
2
Rozloha
68 m2
Poschodie
3
Stav bytu
Novostavba
Balkón
Terasa
Materiál
Tehla
102 000 €

„Hľadáte moderné bývanie v novostavbe s jedinečnou architektúrou, praktickou dispozíciou, ktoré je navyše situované v príjemnom prostredí s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou?“

 

Novostavba VEŽA EUPHORIA, ktorej stavba sa chýli ku koncu, je ta správna voľba pre Vás !

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám na predaj 2-izbový byt v tomto unikátnom projekte, s kúpou ktorého možno zažijete pocit dokonalého šťastia práve Vy.

 

2-IZBOVÝ BYT č. 305:

Bude mať rozlohu 47,9 m2 a prislúcha k nemu veľká 17 metrová terasa a pivnica (2,8 m2). Nachádza sa na 3. poschodí v jedenásť poschodovej veži s 3 výťahmi a bezbariérovým vstupom. Vďaka svojej Východnej orientácii na mesto je byt slnečný (najmä v doobedňajších hodinách).

 

MODERNÁ DISPOZÍCIA A STAV, KTORÝ SI UPRAVÍTE PODĽA SEBA:

Dispozične byt pozostáva z priestrannej dennej časti (tá je tvorená obývacou izbou, ktorá je spojená s kuchyňou), spálne, kúpeľne a samostatnej toalety, vstupnej chodby a šatníka. Z obývacej izby aj spálne je vstup na 17-metrovú terasu, ktorú si proste zamilujete. Byt sa odovzdáva v stave holobytu so sadrovými omietkami a stropmi, plastovými oknami s izolačným troj-sklom a bezpečnostnými vchodovými dverami. Kúrenie je podlahové a pohodlne si ho nastavíte aj cez mobil.

Vďaka kúpe bytu vo fáze výstavby, získate príležitosť byť jeho prvým vlastníkom a upraviť si ho tak podľa vlastných predstáv.

 

VYHĽADÁVANÁ LOKALITA:

Veža Euphoria je situovaná v príjemnom prostredí na začiatku Sídliska KVP (na Wuppertálskej ul.), ktorá disponuje výbornou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosť či možnosťou realizácie Vašich voľnočasových aktivít v okolitej prírode. Priamo v objekte sa bude nachádzať lekáreň, kvetinárstvo, ale najmä potraviny Fresh plus, do ktorých si v pohode odbehnete aj pri varení v papučiach :). Všetkých motoristov zaiste poteší výborná dopravná dostupnosť do centra mesta, Galérie, Optimi, či pohodlné napojenie na obchvat behom pár minút. Parkovanie v samotnom objekte je zabezpečené vonkajšími či vnútornými parkovacími miestami, ktoré si môžete k bytu dokúpiť. Ak rozmýšľate ekologicky alebo sa aktívne zapájate do týždňa mobility a rozhodnete sa auto ponechať doma, určite Vás poteší aj blízkosť zástavky MHD (s linkami autobusov 19, 36, 55 a RA4), ktorá je vzdialená do 200 metrov.

 

NÍZKE NÁKLADY:

Režijné náklady sú pri danej nehnuteľnosti odhadované na cca 30 ,- €/mesiac (za ohrev a vykurovanie) + Vaša individuálna spotreba vody a elektriny.

 

SKVELÁ INVESTÍCIA:

Vďaka nízkym režijným nákladom a koncepcii samotnej novostavby je byt ideálny aj ako investičná nehnuteľnosť za účelom dlhodobého či krátkodobého prenájmu.

 

CENA za byt č. 305: 102.000,- €

CENA za parkovacie miesto: od 9.000,- €

 

ALTERNATÍVNY BYT:

Ak Vás táto novostavba uchvátila, ale uprednostili by ste menší byt s balkónom, možno pre Vás bude vhodnejší 2-izbový byt č. 1007: 

https://www.realitnymaklerkosice.sk/detail-inzeratu/2-izbovy-byt-v-novostavbe-veza-euphoria/

 

Všetko čo ste sa o projekte nedozvedeli tu sa dočítate na stránke www.byty-euphoria.sk, alebo dozviete od Certifikovaného realitného makléra NARKS:

Ing. Štefan Gregor - 0948 311 511

Obec
Košice
Mestská časť
Sídlisko KVP
Ulica
Wuppertálska
Počet izieb
2
Rozloha
68 m2
Poschodie
3
Stav bytu
Novostavba
Balkón
Terasa
Materiál
Tehla
102 000 €
Poznámky