2,5 izbový byt v Le Lys d’or s parkovacím miestom, Košice - Juh

Obec
Košice
Mestská časť
Juh
Ulica
Šoltésovej
Počet izieb
2,5
Rozloha
59,49 m2
Poschodie
3. z 4.
Stav bytu
Novostavba
Balkón
áno
Materiál
Tehla
199 000 €

Ponúkame Vám postúpenie práv k 2,5 izbovému tehlovému bytu v novostavbe Le Lys d’or s parkovacím miestom na Šoltésovej ulici v mestskej časti Košice – Juh. Tento 2,5 izbový byt sa predáva v štandarde a s parkovacím miestom.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 59,49 m2 + 3,3 m2 balkón a pivnica. Byt sa nachádza na 3. z 4. poschodí v dome s výťahom priamo z prízemia. Dispozične je rozdelený na kuchyňu spojenú s obývačkou, spálňu, kúpeľňu spojenú s wc, chodbu a balkón. Aktuálne sa stavia ako 2 izbový byt, ale jednoduchou dostavbou steny medzi obývačkou a kuchyňou viete byt prerobiť na 2,5 izbový byt s čistou úžitkovou plochou 59,49 m2.

 

Byt sa bude predávať v štandarde:

  • bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere,
  • plávajúce podlahy v izbách,
  • obklad, dlažba, sanita a sprchovací kút v kúpeľni,
  • dlažba a bezpečnostné sklo na balkóne,
  • predpríprava na klimatizáciu.

 

Spolu s bytom sa predáva aj vonkajšie parkovacie miesto rovno pred vchodom. Priestory okolo bytového domu budú tiež upravené s lavičkou a zelenými plochami.

 

Bytový dom sa práve dokončuje. Odhad na odovzdanie bytov developerom je jeseň 2023. Dôvod predaja je sťahovanie sa za prácou do Bratislavy.

 

Lokalita: Ulica Šoltésovej sa nachádza pár minút od centra mesta (dve MHD zastávky). V blízkom okolí nájdete potraviny, trhovisko, detské ihrisko, tenisové kurty a OC Astoria. V pešej dostupnosti sú školské zariadenia, miestne úrady, reštaurácie a mnoho iného. Hlavne je to kúsok do centra mesta. Vďaka vlastnému parkovaciemu miestu je to ideálne pohodové bývanie v centre mesta. 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Juh
Ulica
Šoltésovej
Počet izieb
2,5
Rozloha
59,49 m2
Poschodie
3. z 4.
Stav bytu
Novostavba
Balkón
áno
Materiál
Tehla
199 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím