Prenájom menšieho rodinného domu s anglickým trávnikom, Vajkovce

Obec
Vajkovce
Rozloha
80 m2
Balkón
loggia
Stav domu
rekonštrukcia
Rozloha pozemku
358 m2
Cesta
asfaltová
900 €
Prenajaté 24.03.2023

 

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom s anglickým trávnikom v obci Vajkovce, Košice – okolie. Dom má 3 spálne, letnú kuchynku, garáž a vonkajšiu hojdačku. Rodinný dom má úžitkovú plochu približne 80 m2. Má dve podlažia, pivnicu a vonkajšiu letnú kuchynku.

 

Na poschodí sa nachádzajú dve spálne, wc a balkón.

Na prízemí je jedna spálňa, kuchyňa, kúpeľňa s wc.

V suteréne sa nachádza jedna miestnosť.

Vedľa domu je letná kuchynka a garáž.  

 

Dom sa prenajíma plne zariadený, tak ako ho vidíte na fotografiách. Nachádza sa tu plne zariadená kuchyňa – chladnička, umývačka riadu, sporák, mikrovlnná rúra, kávovar, poháre, taniere, hrnce a mnoho iného. V dome sú tri manželské postele, skrine, komody, televízor, práčka, žehlička, vysávač. Na prízemí sa nachádza aj pec na drevo, ktorá dotvorí príjemnú atmosféru bývania na dedine. Dom je možné napojiť na optický internet od Slovak Telekomu.

 

Pozemok s rozlohou 350 m2 má nové gabiónové oplotenie, automatickú vstupnú bránu pre autá na diaľkové ovládanie, garáž a teréne úpravy. V garáži je základné náradie a nástroje, tiež hadice na polievanie trávnika. Na pozemku je zámková dlažba, krásny anglický trávnik a externá hojdačka aj s tienením v lete. Ideálne miesto na relax po práci v meste.

 

 

Vajkovce sa nachádzajú 12 km od Auparku. Ak sa vyhnete ranným špičkám, v meste  ste za 10 min. V obci sú potraviny, menšie obchody, detské ihrisko aj outdoor workout place. S Košicami máte prímestské autobusové spojenie.


Cena prenájmu za mesiac je 700 € (vrátane zálohových platieb za energie, bez internetu)

Depozit je 900 €

 

Obec
Vajkovce
Rozloha
80 m2
Balkón
loggia
Stav domu
rekonštrukcia
Rozloha pozemku
358 m2
Cesta
asfaltová
900 €
Prenajaté 24.03.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím