O Tomášovi Kažimírovi

tomy-foto.jpg

Tomáš Kažimír je úspešný realitný maklér pre Košice a blízke okolie. Predaju nehnuteľností sa venuje od roku 2011.  Počas tejto doby predal desiatky bytov a domov. Jeho práca je jeho koníčkom aj preto každý rok zlepšuje ponúkané služby. Dnes ako jediný maklér v Košiciach má pri každej ponúkanej nehnuteľnosti uverejnený pôdorys. Pri fotení nehnuteľnosti spolupracuje s jedným z najlepších fotografov na Slovensku. Vždy ponúka najviac 9 nehnuteľností naraz. Robí to tak preto, aby sa mohol stopercentne venovať svojim klientom a predaju ich nehnuteľností. Aj vďaka tomu dokáže predávať nehnuteľnosti za vyššie ceny ako konkurencia.

 

          " Byt sa nakoniec podarilo predať dokonca drahšie, ako sme pôvodne dúfali." p. Čigaš

 

Tomáš má za sebou celý rad školení organizovaných realitnými asociáciami ako NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií), SORA (Slovenská realitná asociácia), či ARKS (Asociácia realitných kancelárií Slovenska).  Absolvoval školenia v oblasti komunikácie, cenového vyjednávania či psychológie predaja. Neustále sleduje nové trendy v predaji nehnuteľností v zahraničí a učí sa od najlepších realitných maklérov z USA či Západnej EU.

 

          "Vždy všetko prebehlo presne tak, ako sme sa dohodli." p. Peter

           

Tomáš je absolventom Ekonomickej Univerzity v Bratislave, má za sebou aj študijný zahraničný pobyt vo Fínsku. Má pracovné skúsenosti zo stavebníctva a financií. Predaju sa celkovo venuje už viac ako 10 rokov. Voľný čas rád trávi v spoločnosti priateľov alebo v prírode, kde čerpá energiu na prácu.

 

          "Veľmi si ceníme jeho priateľský a ľudský prístup ku klientom." rod. Krajňáková a Čonková

 

         Tomáš Kažimír je tu pre svojich klientov. Pomáha im s predajom nehnuteľností, s komunikáciou so záujemcami či s úradmi. Tomáš je tu pre Vás. 

 

          "Preto každému kto túži po zmene bývania, ale má obavy odporúčame služby realitného makléra pána Kažimíra." - r. Dombrovská

 

Certifikáty

Facebook

 

Kontakt

Ing. Tomáš Kažimír
Garbiarska ulica 2, Košice 040 01
tel.: +421 948 260 339
tomas@tomaskazimir.sk