Predaj priemyselného areálu – Nad Jazerom, Košice

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Rozloha pozemku
10814 m2
Inžinierske siete
Voda, elektrina, kanalizácia
1 350 000 €

Ponúkame na predaj priemyselný areál pozostávajúci z viacerých budov a spevnených plôch. Celková plocha skladovacích priestorov je 2 325 m2 v dvoch budovách. Areál sa nachádza v mestskej časti Nad Jazerom - Košice. K areálu je prístup zo Slaneckej cesty.

 

Areál má celkovú rozlohu 10 814  m2. Pozostáva so spevnených plôch a hál. Celkovo má areál 3 samostatné budovy a parkovisko. Je oplotený a má vodovodnú, kanalizačnú a elektrickú prípojku.

 

Hlavná budova má celkovú rozlohu 2 081 m2. Je rozdelená na údržbárska dielňu a servisné centrum. Údržbárska dielňa má rozlohu 1 303 m2 a vnútornú výšku 7 m. Nosná konštrukcia je betónová so stenami z kvádrov. Je rozčlenená na niekoľko celkov a vnútorných menších samostatných priestorov. Údržbárska dielňa má viacero vstupov pre nákladné vozidlá, dvere pre vstup jednotlivcov a veľké okná. Má rovnú podlahu.  Dnes využívané ako sklady, či predajňa. V minulosti bola dielňa využívaná ako predajňa oblečenia.

 

Servisné centrum je z druhej strany haly. Má celkovú rozlohu 778 m2 s vnútornou výškou do 5,5 m. Je rozdelená na niekoľko sekcií. Nachádzajú sa tam haly, kancelárie a sociálne zariadenia. Tiež má rovnú podlahu. Dnes sú priestory využívané ako autoservis a sklady.  

Ďalšia samostatná budova je oceľový prístrešok. Prístrešok bol skolaudovaný v roku 2013. Rozlohu má 244 m2, s vnútornou výškou od 3,5 m do 4 m  a je rozdelený na tri miestnosti, ktoré sa dajú využívať samostatne. Je zateplený minerálnou vlnou a má tiež rovnú podlahu.

 

Na pozemku je ešte je jedna menšia samostatná budova.

 

Zvyšok pozemku sú spevnené plochy, ktoré sa dajú využívať ako parkovisko, či vonkajšie skladovacie plochy. Na pozemku je možnosť ďalšej výstavby.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Rozloha pozemku
10814 m2
Inžinierske siete
Voda, elektrina, kanalizácia
1 350 000 €
Poznámky